Nie stresujcie się, Panowie, pomogę!

Drodzy Panowie, dziś będziemy musieli poważnie porozmawiać, bowiem zbliża się Dzień Kobiet. Pewnie część z Was upolowało już upominek godny Waszej ukochanej, część z Was zapewne obgryza właśnie paznokcie ze stresu, zastanawiając się nad wyborem.Nie martwcie się, zawsze twierdziłam, że deadline is the greatest inspiration, dacie radę. Zrobiłam na ostatnią chwilę szybki research, żebyście Wy już nie musieli.Klasyka gatunku

W myśl zasady

Why is Alice in wonderland, while she should be in the kitchen

marka Florina przedstawia propozycję akcesoriów kuchennych.

Źródło


Wszak każda kobieta w dniu swojego święta marzy o tym, żeby zostać obdarowaną …. garnkiem. Pieprzniczką. Solniczką. I na dodatek to hasło

“Niezwykłe kulinarne podarunki”

Niezwykłe….

Panowie, nie wiem, na co czekacie.

Nutka ekstrawagancji

Jeśli szukacie nieco bardziej wysublimowanej propozycji koniecznie sięgnijcie po ofertę marketu Kaufland.

Źródło


Z okazji nadchodzącego wyjątkowego święta przygotował specjalne promocje.
Skoro już jest to nielicha obniżka, wykorzystajcie, Panowie, ten pomysł na całego. Do garnka trzeba coś przecież włożyć.

Za ciosem

Konkurencja nie śpi. Czujny Market spod francuskiej bandery proponuje kosmetyki.

Źródło


Szał luksusu, wyrafinowy gust i wysublimowana wiadomość idzie za gestem tego podarunku. Serio.

Drogie Panie,
nawet, jeśli dostaniecie cokolwiek z powyższej listy uśmiechnijcie się do swoich Panów, napewno się starali, nie gniewajcie się na nich.

Życzę wam, moje drogie Panie, abyście ten dzień poświęciły Wam i tylko Wam. Na Wasze hobby, zainteresowania i zamiłowania, na rozwijanie się. Albo na czyste lenistwo z książką w ręku, kubkiem ciepłej herbaty. Zróbcie sobie domowe spa, cokolwiek, co sprawia wam przyjemność.

Przede wszystkim, życzę Wam żebyście miały z kim spędzać dzisiejsze święto. Nie ważne, czy jest to Małżon, narzeczony, przyjaciel, mama, przyjaciółka, siostra, czy koleżanka. Ważne, aby to była istotna dla Was osoba. Zróbcie coś, czego dawno nie robiłyście. Idźcie do kina, na koncert, do teatru. Albo na zakupy, jeśli tylko wolicie. Albo zróbcie sobie babski wieczór w piżamach. Odpocznijcie.


5 komentarzy:

 1. Może wyjdę na zachłanną, ale ja to bym skomponowała zestaw z 3 elementów - garnek, do niego pół świni (czyli schab z wyje... tzn z promki!), a po gotowaniu, żeby umyć rączki mydlana różyczka. Bo to już 2w1, oszczędność, nie trzeba dorzucać żywego kwiatka. Fanuje wielce propozycjom! Mocno czekam na ten dzień.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważaj, czego sobie życzysz, kiedyś usłyszałam od Wtedy-Jeszcze-Nie-Małżona tekst w stylu "kupię Ci mopa". Ci. Mi.

   Usuń
 2. Bez szans, u mnie w zakładzie nadal jak za starych dobrych czasów - po czekoladzie i tulipanku.

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie był kubek i kwiaty :D

  OdpowiedzUsuń