NOWY ROK

Koniec roku to taki okres, kiedy odruchowo robimy podsumowania i snujemy plany na przyszły rok.
Najbardziej zagorzali przeciwnicy wszelkich list wspominają sukcesy i porażki minionego roku.


Nie skupiając się za bardzo na prywatach podsumowanie zacznę od bloga. Przed Wami 5 najczęściej czytanych wpisów:


Na piątym miejscu ląduje wpis o domowym wyrobie wędlin. Cieszy mnie to niezmiernie, bo przygotowanie tego wpisu sprawiło mi wyjątkową frajdę.Domowe słodkości, które powstają z niczego to tak często czytany wpis, że zajmuje zaszczytne miejsce za samym podium.Na trzecim miejscu ląduje wpis dotyczący budżetu budowy. Interesują Was tylko pieniądze.Wyjątkowo cieszę się, że to wpis o portfelach zajmuje drugie miejsce. Ludzi z pasją trzeba nagradzać.

No i muszę się pochwalić, że doczekałam się własnego portfela, który świeżo wyszedł spod ręki Artura. Jest oczywiście najpiękniejszy na świecie.


Serio. Nie łapię dlaczego poniższy wpis zajmuje nieprzerwanie pierwsze miejsce w statystykach. Pewnie dlatego, że jak przychodzi się do kogoś na kawę to trzeba się przywitać.Przechodząc za to do instagrama, któremu fanuję ogromnie, mam pare spostrzeżeń.Jakim cudem w najlepszej 9 spośród mnóstwa całkiem fajnych zdjęć, aż 3 najbardziej lubiane to selfie? 
Dlaczego Małża jest w tym zestawieniu więcej niż Kotełka?Drogie Misie Pysie. To wszystko jest już za nami.

Przed nami Nowy Rok i nowe wyzwania. Nowe zdarzenia, które zapiszemy w pamięci. 


Życzę Wam, aby były to same dobre chwile. Abyście mieli z kim je dzielić.

Niech Wasze postanowienia Noworoczne będą realne. Niech ich spełnianie przyniesie Wam wiele satysfakcji i zadowolenia z osiąganych rezultatów.Aby ułatwić Wam sporządzenie listy przygotowałam dla Was szablon do pobrania. Uzupełnijcie, powieście na tablicy w Waszym miejscu pracy. Miłego odznaczania ukończonych wyzwań!
Lista jest do pobrania w formacie .pdf -> pod tym linkiem. Smacznego!

Jeśli macie ochotę podzielcie się swoimi postanowieniami!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz